O Firmie


Firma GABREX powstała w 1996 r. i działa prężnie na rynku Trójmiejskim jak i całego województwa pomorskiego. Specjalizuje się w wszelkich robotach ziemnych i usługach transportowych. Dysponujemy własną żwirownią i dużym składem opału na terenie gminy Żukowo.

Jesteśmy solidną firmą, która zdobyła zaufanie Klientów dzięki rzetelności oraz kompetentności. Wieloletnie doświadczenie w branży, bogaty park maszynowy i wykwalifikowana kadra gwarantują wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co pozwala dobrać nam skuteczną metodę pracy oraz znacząco obniżyć koszty.

Nasza firma posiada bardzo szeroki tabor specjalistycznego sprzętu dzięki czemu może realizować nawet najtrudniejsze realizacje. Posiadamy m.in: koparko-ładowarki, sztaplarki teleskopowe, ładowarki, koparki kołowe, walce samobieżne, samochody samowyładowcze od 3 do 30 ton oraz pojazdy z HDS-em.

Bogate doświadczenie w organizowaniu procesów technologicznych oraz duży potencjał produkcyjny gwarantują sprawną i terminową produkcję oraz realizację zamówień, wraz z transportem samochodowym, samowyładowczym.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.